Melvin Jones Fellow Ship Award

-Wij zijn trots op de Lions binnen onze Club die de Melvin Jones Fellowship Award hebben mogen ontvangen. De Melvin Jones Fellowship Award is de hoogste vorm van erkenning in Lions land.

-De onderscheiding wordt uitgereikt aan Lionsleden die zich langdurig en op bijzondere wijze hebben ingezet voor de organisatie en met name een belangrijke bijdrage hebben geleverd aan de doelstelling 'we serve'.

Steven de Frel 18 november 2014
Op 18 november 2014 ontving Steven uit handen van de districtsgouverneur, Ina Winters, een Melvin Jones. Het is de 10e keer dat hij de Lions Night (voor onze club het grootste evenement) heeft georganiseerd, aanvankelijk enthousiast meedraaiend als commissielid maar als snel als de man. Heel veel voorbereidend werk gaat hierin zitten in de succesformule van wat eerst de Mosselavond was en later veralgemeniseerd werd tot Lions Night. Een avond met grote opbrengsten. Steven de Frel is ook als bestuurslid actief betrokken bij de Stichting Samenwerking Lions Nederland-Indonesië.

Contact

President's Slogan

Met elkaar voor mekaar