Melvin Jones Fellow Ship Award

-Wij zijn trots op de Lions binnen onze Club die de Melvin Jones Fellowship Award hebben mogen ontvangen. De Melvin Jones Fellowship Award is de hoogste vorm van erkenning in Lions land.

-De onderscheiding wordt uitgereikt aan Lionsleden die zich langdurig en op bijzondere wijze hebben ingezet voor de organisatie en met name een belangrijke bijdrage hebben geleverd aan de doelstelling 'we serve'.

Frans Lettinga - 4 oktober 2011
Op 4 oktober 2011 tijdens het clubbezoek van districtsgouverneur Irene van Ophem aan LC Nootdorp-Pijnacker werd Frans onderscheiden omdat hij gedurende zes jaar de functie van districtssecretaris, na het Presidentschap van onze club, op een voortreffelijke wijze heeft vervuld en dat Frans nog steeds bij het districtskabinet is betrokken, want hij vervult dit jaar de functie van zone-voorzitter.

Contact

President's Slogan

Met elkaar voor mekaar